Edizioni del '500 - illustrati HORATIUS FLACCUS Quintus
Horatij Flacci lyricorum poetarum praestantissimi omnia opera cum quattuorcommentariis nouissime recognita ... [in fine:] Impraessa Venetiis per Augustinum de Zannis de Portesio, 1514. Die. XV. mensis Octobris.

€ 1.300,00 / 1.500,00
Stima

Edizioni del '500 - illustrati HORATIUS FLACCUS Quintus Horatij Flacci lyricorum poetarum praestantissimi omnia opera cum [..]

In-folio, legatura in piena perg. rigida del sec. XVIII. Buon esemplare con lievissime gore al frontespizio. Con 27 belle figg. xilogr. nel testo. Marginali annotazioni di mano cinquecentesca. Tagli a spruzzo.
Asta Live 124

Libri Antichi e Rari

mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00