REGNO D'ITALIA. Vittorio Emanuele II di Savoia, 1861-1878. 5 Lire 1863, zecca di Torino.
Testa a s. R/ Stemma del Regno. Gig. 29. Oro. g. 1,59. BB/q.SPL
Asta Live 620
mar 21 Settembre 2021
21/09/2021 Ore 10:00
Lotti 1/300
21/09/2021 Ore 14:00
Lotti 301/808