Antiphonarium Diurnum, ad usum ordinis Cartusiensis cum Psalmis ad Horas diurnas cantadis...Correriae Cartusiae, per Antonium [..]
In-folio. Bella rilegatura del secolo XIX in marocchino blu. Fregi e decorazioni in oro al dorso e ai piatti. Tagli dorati