Edizione del '500 - Medicina GUIDO GUIDI
Vidi Vidii Philosophi … universae artis medicinalis. Francofurti, apud haeredes Andreae Wecheli, Claudium Marnium & Joan. Aubrium, 1596.

€ 500,00 / 600,00

Edizione del '500 - Medicina GUIDO GUIDI Vidi Vidii Philosophi … universae artis medicinalis. Francofurti, apud haeredes [..]

In-folio, legatura in piena pergamena rigida, mancanze al dorso.