(124)

Edizione del '500 - Medicina GUIDO GUIDI

Vidi Vidii Philosophi … universae artis medicinalis. Francofurti, apud haeredes Andreae Wecheli, Claudium Marnium & Joan. Aubrium, 1596.

Estimate: EUR 500,00 - 600,00

USD 554,00 - 664,00
GBP 421,00 - 505,00
Lot No.

In-folio, legatura in piena pergamena rigida, mancanze al dorso.

EUR 500,00 - 600,00

USD 554,00 - 664,00
GBP 421,00 - 505,00