228

Edizioni del '500 - autori latini AUSONIUS Decimus Magnus
Ausonij Burdigalensis, ... Omnia, quæ adhuc in veteribus bibliothecis inueniri potuerunt ... Burdigalæ, apud Simonem Millangium Typographum regium, 1580.

€ 400,00 / 500,00

Edizioni del '500 - autori latini AUSONIUS Decimus Magnus Ausonij Burdigalensis, ... Omnia, quæ adhuc in veteribus bibliothecis [..]

In-4, legatura in piena pelle con fregio in oro ai piatti, dorso con professionali restauri. Tagli rossi, uniformi bruniture. Ex libris manoscritto al frontespizio cassato a penna, altro applicato al contropiatto anteriore.
Live auction 124

Old and Rare Books

tue 15 November 2011
SINGLE SESSION 15/11/2011 Hours 10:00