213

Edizioni del '600 - autori latini SENECA Lucius Anneus
L. Annaei Senecae philosophi Opera, quae exstant omnia: a Iusto Lipsio emendata, et scholijs illustrata. Antuerpiae, ex Officina Plantiniana, apud Ioannem Moretum, 1605.

€ 300,00 / 400,00

Edizioni del '600 - autori latini SENECA Lucius Anneus L. Annaei Senecae philosophi Opera, quae exstant omnia: a Iusto Lipsio [..]

In folio, legatura in piena pergamena del secolo XVIII, buon esemplare. Bibliogrofia: Graesse, VI, 348.
Live auction 124

Old and Rare Books

tue 15 November 2011
SINGLE SESSION 15/11/2011 Hours 10:00