Edizioni del '600 - Sinica - illustrati KIRCHER Athanasius
Athanasii Kircheri e Soc. Jesu China monumentis qua sacris qua profanis, nec non variis naturae & artis spectaculis, aliarumque rerum memorabilium argumentis illustrata. Amstelodami, apud Joannem Janssonium a Waesberge & Elizeum Weyerstraet, 1667.

€ 1.800,00 / 2.000,00

Edizioni del '600 - Sinica - illustrati KIRCHER Athanasius Athanasii Kircheri e Soc. Jesu China monumentis qua sacris qua [..]

In-folio, legatura coeva in piena pergamena rigida con piccoli e professionali restauri al dorso. Bruniture. Bibliografia: Cordier 26. Brunet, III, 666.
Live auction 124

Old and Rare Books

tue 15 November 2011
SINGLE SESSION 15/11/2011 Hours 10:00