222

Edizioni del '600 - varia letteratura LEO (papa)
SS.PP. Leonis Magni ... et Petri Chrysologi ... Opera omnia quae reperiri potuerunt. Cum indicibus novis. Parisiis, [Frederic Morel], sumptibus Claudij Morel, via Iacobaea, 1614.

€ 300,00 / 400,00

Edizioni del '600 - varia letteratura LEO (papa) SS.PP. Leonis Magni ... et Petri Chrysologi ... Opera omnia quae reperiri [..]

In folio, bella legatura in piena pelle del secolo XIX. Frontespizio stampato in rosso e nero. Firme di proprietà cassate al frontespizio.
Live auction 124

Old and Rare Books

tue 15 November 2011
SINGLE SESSION 15/11/2011 Hours 10:00