(466)

Furnitures, Paintings and Works of Art

69

Inginocchiatoio in legno intagliato, XVII secolo

Estimate: EUR 500,00 - 600,00

USD 552,00 - 662,00
GBP 429,00 - 514,00
Lot No.

Departments
Furniture and Decors

EUR 500,00 - 600,00

USD 552,00 - 662,00
GBP 429,00 - 514,00
unsold
unsold:500 €