(466)

Furnitures, Paintings and Works of Art

61

Trumeau lastronato, XIX secolo

Estimate: EUR 3.800,00 - 4.500,00

USD 4.182,00 - 4.953,00
GBP 3.259,00 - 3.859,00
Lot No.

Departments
Furniture and Decors

EUR 3.800,00 - 4.500,00

USD 4.182,00 - 4.953,00
GBP 3.259,00 - 3.859,00
unsold
unsold:3800 €