REGNO D'ITALIA. VITTORIO EMANUELE III DI SAVOIA, 1900-1946. 20 Lire 1927/VI. Littore.

€ 140,00 / 180,00

Testa a d. R/ Littore saluta romanamente l'Italia seduta a s. Gig. 36. g. 14,96. Diam. mm. 35,44. Arg. SPL/FDC

Numismatics

wed 25 May 2022
Milan
FIRST SESSION    25/05/2022   Hours 10:00 am
Lots 1/300
SECOND TORNATA    25/05/2022   Hours 03:00 pm
Lots 301/576