(466)

Furnitures, Paintings and Works of Art

177

Tavolo circolare allungabile lastronato, XIX secolo

Estimate: EUR 1.000,00 - 1.200,00

USD 1.101,00 - 1.321,00
GBP 858,00 - 1.029,00
Lot No.

Departments
Furniture and Decors

EUR 1.000,00 - 1.200,00

USD 1.101,00 - 1.321,00
GBP 858,00 - 1.029,00
unsold
unsold:1000 €