GERMANIA - SASSONIA. Friedrich August II, 1763-1806. Thaler 1763.
Busto a d. R/ Stemma coronato. KM# 961. DAV. 2676. Arg. g. 27,92. BB/q.SPL
Asta Live 620
mar 21 Settembre 2021
21/09/2021 Ore 10:00
Lotti 1/300
21/09/2021 Ore 14:00
Lotti 301/808