Lamberti Hortensii Montforti enarrationes docrissi. atque utiliss. in XII libros P. Virgilii Maronis Aeneidos...Basileae, ex Officina Henricpetrina, 1577.
In-folio. Esemplare privo di rilegatura. Antica segnatura al frontespizio. Alcune bruniture e gore
Asta Live 725
Libri Antichi e Rari. Incisioni
mar 22 Novembre 2022
22/11/2022 Ore 10:00
Lotti 1/143
22/11/2022 Ore 14:30
Lotti 144/473