P. Ovidii Nasonis, poetae sulmonensis, heroides epistolae, summo studio...Venezia, apud Joannem Mariam Bonellum, 1558
in-folio. Rilegatura in mezza pergamena e punte. Alcuni P. Ovidii Nasonis, poetae sulmonensis, heroides epistolae, summo studio...Venezia, apud Joannem Mariam Bonellum, 1558. Fori di tarlo marginali. Gore ad alcune carte. Per altro esemplare fresco e bello