GERMANIA - BRUNSWICK - WOLFENBUTTEL. Wilhelm, 1831-1884. 2 Thaler 1842.
Testa a d. R/ Stemma coronato. KM# 1136. Arg. g. 37,12. BB/q.SPL
Lievi colpi.
Asta Live 620
mar 21 Settembre 2021
21/09/2021 Ore 10:00
Lotti 1/300
21/09/2021 Ore 14:00
Lotti 301/808