Genuae, Joannis Baptistae Scionici, 1707Si aggiungono nel lotto: Genuensis Reipublicae Lege Anni 1576...Genuae, Iosephum Pavonem, 1617;Leges Novae Reipublicae Genuen...Genuae, Marcum Antonium Bellonum, 1576Legature in pergamena. Bruniture e gore.