Edizione del '500 - Medicina GUIDO GUIDI Vidi Vidii Philosophi … universae artis medicinalis. Francofurti, apud haeredes Andreae Wecheli, Claudium Marnium & Joan. Aubrium, 1596.
Edizione del '500 - Medicina GUIDO GUIDI Vidi Vidii Philosophi … universae artis medicinalis. Francofurti, apud haeredes [..]
In-folio, legatura in piena pergamena rigida, mancanze al dorso.
Asta Live 124
Libri Antichi e Rari
mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00