Edizioni del '500 - autori latini IUVENALIS Decimus Iunius Commentarii Ioannis Britannici in Iuvenalem: cum gratia a Ducali dominio Venetiarum nequis alius eos intra decennium imprimat ... (Impressum hoc opus Brixiae, ab Angelo & Iacobo Britannicis fratribus, 1501).
Edizioni del '500 - autori latini IUVENALIS Decimus Iunius Commentarii Ioannis Britannici in Iuvenalem: cum gratia a Ducali [..]
In folio, legatura in piena pergamena antica, gore di trascorsa umidità.
Asta Live 124
Libri Antichi e Rari
mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00