Edizioni del '500 BAIF Lazare Eruditissimi viri Lazari Bayfii opus de re vestimentaria ab authore ipso diligenter recognitum. Eiusdem, de vasculorum materiis ac varietate tractatus, antehac nunquam excusus. Venezia, Melchiorre Sessa, 1535.
Edizioni del '500 BAIF Lazare Eruditissimi viri Lazari Bayfii opus de re vestimentaria ab authore ipso diligenter recognitum. [..]
In-8, legatura in piena pergamena. Lievi bruniture ma buon esemplare.
Asta Live 124
Libri Antichi e Rari
mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00