86

Edizioni del '700 - medicina MORGAGNI Giovanni Battista
De sedibus et causis morborum per anatomen indagatis libri quinque. Dissectiones, et animadversiones, nunc primum editas complectuntur propemodum innumeras, medicis, chirurgis, anatomicis profuturas. Multiplex praefixus est index rerum, & nominum accuratissimus. Tomus primus [-secundus]. Venetiis, ex typographia Remondiniana, 1761.

€ 1.500,00 / 1.600,00
Stima

Edizioni del '700 - medicina MORGAGNI Giovanni Battista De sedibus et causis morborum per anatomen indagatis libri quinque. [..]

In-folio, legatura in mezza pelle del secolo XIX con lievi difetti. Edizione originale.Bibliografia: Blake, p. 312. Wellcome, vol. III, p. 178. Osler, 1178: One of the great books in our literature.
Asta Live 124

Libri Antichi e Rari

mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00