Dominicus Chabraeus Omnium stirpium sciagraphia et icones,quibus plantarum et radicum,nomina,figura..
Genevae,De Tournes,1678.In-Folio. Legatura coeva in piena pelle con restauri alle cuffie.Bruniture ma buon esemplare.
Asta Live 217
Manoscritti e Libri Antichi e Rari
mer 18 Marzo 2015
18/03/2015 Ore 10:00
Lotti 1/248
18/03/2015 Ore 15:00
Lotti 249/560