Giuridica - Cinquecentine Iasonis Mayni
Prima super digesto veteris. Lugduni, 1533. Legatura coeva in piena pergamena rigida. abrasioni e difetti. Gore d'umido./Secunda super digesto veteris. Lugduni, 1533. Legatura coeva in piena pergamena rigida. / Repertorium in lecturas Iasonis. Lugduni, 1533. Legatura coeva in piena pergamena rigida./ Secunda super infortiator commentaria. Lugduni, 1533. Legatura coeva in piena pergamena rigida. / Secunda super codice. Lugduni, 1533. Legatura coeva in piena pergamena rigida. / Secunda super digesto novo. Lugduni, 1533. Legatura coeva in piena pergamena rigida. Danno da roditore alle prime carte con piccole perdite di testo.