Carpzovii, Benedicti Rerum criminalium pars prima-pars terza quae quaestionum fere universarum in materia cuiusque generis homicidiorum... Francofurti ad moenum, Apud Franciscum Varentrapp, 1758.
Carpzovii, Benedicti Rerum criminalium pars prima-pars terza quae quaestionum fere universarum in materia cuiusque generis [..]
In-folio. Legatura coeva in piena pelle. Rotture alle cerniere e alle cuffie. Tre parti rilegate insieme.
Asta Live 477
Incisioni, Vedute, Carte e Libri Rari
gio 11 Giugno 2020
11/06/2020 Ore 10:00
Lotti 1/101
11/06/2020 Ore 14:00
Lotti 101/465