Tamburino, Tommaso Explicatio decalogi, duabus distincta partibus, in qua omnes fere coscientiae casus...Venetiis, Apud [..]
In-folio. Legatura coeva in pergamena rigida con abrasioni e mancanze. Alcune bruniture.
Asta Live 477
Incisioni, Vedute, Carte e Libri Rari
gio 11 Giugno 2020
11/06/2020 Ore 10:00
Lotti 1/101
11/06/2020 Ore 14:00
Lotti 101/465