Calepio, Ambrogio F. Ambrosii Calepini bergomensis...Dictionarium septem linguarum...Venetiis, Typis Stephani Cuutij, 168 [..]
In-folio. Cm 33 x 22. Rilegatura coeva in pergamena rigida. Piccoli restauri.
Asta Live 562
Libri Antichi e Rari. Incisioni
gio 15 Luglio 2021
15/07/2021 Ore 10:00
Lotti 1/219
15/07/2021 Ore 14:30
Lotti 220/476