Lotto di tre libri.
RAINSSANT. Dissertation sur douze medailles des jeux seculaires de l'empereur Domitien. Versailles, 1684. pp. 67, qualche disegno nel testo. Formato circa cm. 19x25. Cartonato. Condizioni discrete. - EISENSCHMID J.C. De ponderibus et mensuris veterum Romanorum, Græcorum, Hebræorum; nec non De valore pecuniæ veteris, disquisitio. Accesserunt hac editione Tabulæ Scioppii nummariæ et ex variis auctoribus De pecunia romanorum excerpta. Strasburgo, 1737. pp. 219+indici. Qualche disegno nel testo. Formato in 24° circa cm. 10x16. Rilegatura in pergamena antica. Condizioni buone. - MARTIN-DAUSSIGNY E.C. Notice sur la decouverte des restes de l'autel d'Auguste a Lyon. Lione, 1863. pp. 30. 3 tavv. Formato circa in 12° cm. 18x26. Brossura. Condizioni discrete.