Pio XI, 1922-1939. Medaglia A. III - A. VII - A. X - A. XV. Opus Mistruzzi. g. 14,31-35,29-39,68-39,63. Diam. mm. 32,17-44,00-44,12-44,23. Arg. Conservazioni da SPL a q.FDC.
Asta Live 767
mar 15 Novembre 2022
15/11/2022 Ore 10:00
Lotti 1/330
15/11/2022 Ore 14:30
Lotti 331/708