iscrizione:"BRUSETINA VIGET MIHI CLARO / NOMINE LAURUS / PRAE RELIQUIS ANA ME GE- /NUISSE SATIS" firmato e datato: "SOCERAE LECTISS.AE : HIER.S FRIGIMELICA / AN. MDCLV"
Autentica
Expertise Prof. Filippo Pedrocco
Asta Live 863
Old Masters
mar 27 Giugno 2023
TORNATA UNICA 27/06/2023 Ore 15:00