Seutter, Matthaeo Teatrum belli sive novissima tabula.. Danubi.. Hungaria.. Graecia.. Morea et arcipelago insulae
Secolo XVIII. Piccoli strappi marginali. Alcune gore.
Asta Live 103
Libri Antichi e Rari
lun 21 Marzo 2011