Edizioni del '600 - autori latini SENECA Lucius Anneus L. Annaei Senecae philosophi Opera, quae exstant omnia: a Iusto Lipsio emendata, et scholijs illustrata. Antuerpiae, ex Officina Plantiniana, apud Ioannem Moretum, 1605.
Edizioni del '600 - autori latini SENECA Lucius Anneus L. Annaei Senecae philosophi Opera, quae exstant omnia: a Iusto Lipsio [..]
In folio, legatura in piena pergamena del secolo XVIII, buon esemplare. Bibliogrofia: Graesse, VI, 348.
Asta Live 124
Libri Antichi e Rari
mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00