71

Edizioni del '600 - illustrati - emblemata ALCIATI Andrea
Emblemata V.CL. ... cum imaginibus plerisque restitutis ad mentem Auctoris. Adiecta compendiosa explicatione Claudij Minois Divionensis et notulis extemporarijs Laurentij Pignorij Patavini. Patavij, apud Pet. Paulum Tozzium, 1618.

€ 400,00 / 500,00
Stima

Edizioni del '600 - illustrati - emblemata ALCIATI Andrea Emblemata V.CL. ... cum imaginibus plerisque restitutis ad mentem [..]

In-8, legatura in mezza pergamena del secolo XIX. Bell'edizione figurata dei noti emblemi, lievi bruniture.
Asta Live 124

Libri Antichi e Rari

mar 15 Novembre 2011
TORNATA UNICA 15/11/2011 Ore 10:00