Cornelio a Lapide
R.P.Corn. Cornelii A Lapide e Societate Iesu...commentarii in IV. Evangelia...tomus primus...tomus secundus. Lugduni, Iacobi & Petri Prost, 1638.

€ 100,00 / 150,00
Stima

Cornelio a Lapide R.P.Corn. Cornelii A Lapide e Societate Iesu...commentarii in IV. Evangelia...tomus primus...tomus secundus. [..]

Due volumi in-folio. Legature coeve in piena pergamena (rotture e difetti). Esemplare discreto, non esente dalle consuete fioriture.
Asta a tempo 357

Libri

lun 19 Febbraio - ven 2 Marzo 2018