Storici latini-Autori vari Historiae romanae scriptores latini minores.. Tomus primus..Tomus alter..Francofurdi,Apud Andreae [..]
In-folio. Due volumi. Legature in pergamene del secolo XVIII. Bruniture e qualche galleria di tarlo.
Asta Live 477
Incisioni, Vedute, Carte e Libri Rari
gio 11 Giugno 2020
11/06/2020 Ore 10:00
Lotti 1/101
11/06/2020 Ore 14:00
Lotti 101/465