Pio XI, 1922-1939. Medaglia A. X - A. XI - A. XV - A. XVI. Opus Mistruzzi. g. 39,85-37,93-38,96-37,68. Diam. mm. 44,08-43,37-44,01-44,50. Arg. Conservazioni da SPL a SPL/FDC.
Asta Live 767
mar 15 Novembre 2022
15/11/2022 Ore 10:00
Lotti 1/330
15/11/2022 Ore 14:30
Lotti 331/708