Religione - '500 - '600 Canon Missae
Roma, Typograohia Reu. Cam. Apostolica. 1640. Legatura in mezza pelle del secolo XIX. Si unisce: Hugonis, Postilla seu divina expositio in Altos quator, quinta pars. Parigi, Galterus, 1545. Legatura coeva in pergamena rigida.