Giuridica-Cinquecentine scomplete Digestum novum Pandectarum Iuris Civilis Tomus Tertius sextae partis reliquum..Lugduni,Apud [..]
In-folio. Legatura antica in mezza pelle molto rovinata e lacunosa. Esemplare assai modesto, che presenta danni da umidità e diverse lacune.