Edizioni bodoniane Didymi taurinensis de pronunciatione divini nominis quator literarum cum auctario observationum ad hebraicam et cognatas linguas pertinentium
Edizioni bodoniane Didymi taurinensis de pronunciatione divini nominis quator literarum cum auctario observationum ad hebraicam [..]
Parmae,Typis bodonianis,1799. In-8°. Legatura conservativa in mezza pelle del sec XIX. Lievi fioriture.
Asta Live 217
Manoscritti e Libri Antichi e Rari
mer 18 Marzo 2015
18/03/2015 Ore 10:00
Lotti 1/248
18/03/2015 Ore 15:00
Lotti 249/560