Edizioni bodoniane Didymi taurinensis de pronunciatione divini nominis quator literarum cum auctario observationum ad hebraicam et cognatas linguas pertinentium
Edizioni bodoniane Didymi taurinensis de pronunciatione divini nominis quator literarum cum auctario observationum ad hebraicam [..]
Parmae,Typis bodonianis,1799. In-8°. Legatura conservativa in mezza pelle del sec XIX. Lievi fioriture.
Live auction 217
Old and Rare Manuscripts and Books
wed 18 March 2015
FIRST SESSION
18/03/2015 Hours 10:00 am
Lots 1/248
SECOND SESSION
18/03/2015 Hours 03:00 pm
Lots 249/560