Autori vari Biblia Sacra ad optima quaeque veteris et vulgatae translationis..
In due volumi a numerazione continua. Lugduni, Rovillium, 1566 Legature coeve in pergamena rigida. Difetti e mancanze. Alcune parti supplite manoscritte. Bella edizione illustrata da centinaia di xilografie.