159

Zileti,Io.Bapt
Consiliorum seu responsorum ad causas criminales recens editorum..

€ 100,00 / 150,00

Zileti,Io.Bapt Consiliorum seu responsorum ad causas criminales recens editorum..

Venetiis,Apud Ziletos,1572.Legatura coeva in pergamena floscia.Nigri,Gerardi/De Orto,ObertiDe Feudis libri V..Lugduni,Apud Senneton,1566.Legatura in pergamena coeva.Mancanze al frontespizio.Vigelii,NicolaiDigestorum pars quarta de causis iuris lucrativis..Basileae,Ex Officina Oporiniana,1570E un altro volume privo di legatura nel lotto.
Live auction 103

Old and Rare Books

mon 21 March 2011