Zileti,Io.Bapt Consiliorum seu responsorum ad causas criminales recens editorum..
Venetiis,Apud Ziletos,1572.Legatura coeva in pergamena floscia.Nigri,Gerardi/De Orto,ObertiDe Feudis libri V..Lugduni,Apud Senneton,1566.Legatura in pergamena coeva.Mancanze al frontespizio.Vigelii,NicolaiDigestorum pars quarta de causis iuris lucrativis..Basileae,Ex Officina Oporiniana,1570E un altro volume privo di legatura nel lotto.