Publio Terenzio Afro Afri poetae Lepidissimi Comoediae omnes...Venetiis, apud Hieronymum Scotum, 1564.
In-folio. Legatura in mezza pelle del secolo XIX. (Si uniscono nel lotto:) Sigonio, Carlo. Historiarum De Regno Italiae... Francofurti, Apud heredes Andreae Wecheli, 1591. In- folio. Legatura coeva in pergamena rigida. / Ambrogio Calepino, Dictionarum septem linguarum... Venetiis, Brigna & Curtij, 1673. In- folio. Legatura in pergamena antica parzialmente staccata. Gore, umidità e altri difetti.