Arnobii disputationum adversus gentes...Parisiis, Apud Marcum Orry, 1605
In-8°. Rilegatura in mezza pergamena e punte del secolo XVIII. Tagli decorati. Buon esemplare. Al lotto si aggiungono: Philippi Labbe - Biturici, Societatis Iesu Theologi, De Scriptoribus Ecclesiasticis...Pariis, Apud Sebastianum Cramoisy, 1660 (2 tomi). / Giovanni Pontano - Ioannis Iovani Pontani de Rebus Coelestibus...Basileae, 1566 (3 tomi).