Enchiridion Locorum... Adversus Lutheranos... Colonia, 1533
In-8°. Al lotto si aggiungono: Tre testimoni fedeli. Del Mutio Iustinopolitano. Basilio. Cipriano. Ireneo, in Pesaro, par Bartolomeo Cesano, 1555. / Iustino Politano Mutio - Le vergeriane, in Vinegia, appresso Gabriel Giolio De Ferrari e fratelli, 1550. / Petro Francisco Zino Veronensi - Sancti Ioannis Damasceni...Venetiis, 1554. / Summae Virtutum ac Vitiorum, Apud Martinum Nutium, 1588. / Caesaris Commentariorum, Venetiis, In Aedibus Manutianis, 1566. Mancanze e difetti.