98

Edizioni del '500 - teologia ALTENSTAIG Johann
Vocabularius Theologie complectens vocabulorum descriptiones, diffinitiones & significatus ad theologiam vtilium: & alia quibus prudens & diligens lector multa ab strusa & obscura theologorum dicta & dissoluere & rationum & argumentorum difficilies nodos. (In fine) Hagenaw, praemitus excusus in officina industrij Henrici Gran, Impensis sumptibusque ... Joannis Rynman de Oringaw, 1517 die xiij. mensis Decembris.

€ 800,00 / 900,00

Edizioni del '500 - teologia ALTENSTAIG Johann Vocabularius Theologie complectens vocabulorum descriptiones, diffinitiones [..]

In-folio, legatura coeva in piena pelle impressa con restauri al dorso e alle punte. Bel frontespizio xilografico bicolore, postille marginali ad alcune carte e alle carte di contropiatto.
Live auction 124

Old and Rare Books

tue 15 November 2011
SINGLE SESSION 15/11/2011 Hours 10:00