De Praesumptionibus coniectiuris, signis e indicis, libri tre. Coloniae Agrippinae, Apud Ioannem Gymnicum, 1587. Legatura in pergamena floscia coeva (mancanze e difetti). Antonio Nebrissensis, Vocabolarium utrisque iuris... Venezia, Ugolinum, 1597.