Giuridica - Cinquecentine Ioannis Cephali
Consiliorum sive responsorum Iuris, Liber tertium. Venetia, Guerreos Fratres, 1571. Legatura coeva danneggiata. Gore e danni da umidità . / Unito a: Ioannis Cephali, Consiliorum sive responsorum Iuris, Liber quartus. Venetia, Franciscum Zilettum, 1578. Legatura coeva in piena pergamena con mancanze,Danni da umidità . / Ioannis Cephali, Consiliorum sive responsorum Iuris, Liber quintus, Venetia, Franciscum Zilettum, 1582. Senza legatura. Conservato il solo piatto posteriore. Gore d'umido.