424

Giuridica - Cinquecentine
Ioannis Cephali

€ 80,00 / 100,00

Giuridica - Cinquecentine Ioannis Cephali

Consiliorum sive responsorum Iuris, Liber tertium. Venetia, Guerreos Fratres, 1571. Legatura coeva danneggiata. Gore e danni da umidità. / Unito a: Ioannis Cephali, Consiliorum sive responsorum Iuris, Liber quartus. Venetia, Franciscum Zilettum, 1578. Legatura coeva in piena pergamena con mancanze,Danni da umidità. / Ioannis Cephali, Consiliorum sive responsorum Iuris, Liber quintus, Venetia, Franciscum Zilettum, 1582. Senza legatura. Conservato il solo piatto posteriore. Gore d'umido.
Live auction 217

Old and Rare Manuscripts and Books

wed 18 March 2015
FIRST SESSION    18/03/2015   Hours 10:00 am
Lots 1/248
SECOND SESSION    18/03/2015   Hours 03:00 pm
Lots 249/560