Giuridica - Cinquecentine Francisci Bursati
Consiliorum sive responsorum... Liber Secundus. Venetia, Damiani Zenari, 1578. Legatura coeva in piena pergamena. Difetti e carte staccate in fine. Unito a: Francisci Bursati, Consiliorum sive responsorum... Liber Tertium. Vemetia, Francisci de Franciscis, 1582. Legatura coeva in piena pergamena. Mancanze al dorso. Piatto posteriore staccato.