Giuridica - Cinquecentine Petri Philippi Cornei,
Consiliorum sive responsorum... Volumen secundum. Venetia, Nicolaum Bevillacquam, 1572. Legatura coeva in piena pergamena. Gore da umidità . Unito a:Petri Philippi Cornei, Consiliorum sive responsorum... Volumen quartum. Venetia, Nicolaum Bevillacquam, 1572. Legatura coeva in piena pergamena.