433

Giuridica - Cinquecentine
Petri Philippi Cornei,

€ 80,00 / 100,00

Giuridica - Cinquecentine Petri Philippi Cornei,

Consiliorum sive responsorum... Volumen secundum. Venetia, Nicolaum Bevillacquam, 1572. Legatura coeva in piena pergamena. Gore da umidità. Unito a:Petri Philippi Cornei, Consiliorum sive responsorum... Volumen quartum. Venetia, Nicolaum Bevillacquam, 1572. Legatura coeva in piena pergamena.
Live auction 217

Old and Rare Manuscripts and Books

wed 18 March 2015
FIRST SESSION    18/03/2015   Hours 10:00 am
Lots 1/248
SECOND SESSION    18/03/2015   Hours 03:00 pm
Lots 249/560